Úsměv do schránky v Krabici od bot?

Přidejte se k nám a rozdávejte radost a pohodu. Už loni jsme se dozvěděli o charitativních akcích Krabice od bot a Úsměv do schránky, které nás zaujaly, a letos už jsme se do nich zapojili také. 

 

Krabice od bot je předvánoční akce, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin a v České republice proběhne v roce 2020 již po desáté. Radost těmto dětem udělají zase děti, jimž dospělí pomohou připravit jejich dárkovou krabici od bot.  Více informací o projektu najdete tady. Připojit se můžete zcela individuálně. Pokud byste ale potřebovali v případě krabic pomoci (např. krabici odvézt), obraťte se na Lucku Strmiskovou (strmiskova.l@ceskolipska.cz). Ona krabici od vás převezme a odvoz zajistí! V případě nejasností o projektu (a dalších zvídavých otázek) pište Zdeně Zubíkové (zubikova.z@cekolipska.cz). 

 

Cílem projektu Úsměv do schránky je zprostředkovat formou pohlednice vlídná slova klientům v domovech pro seniory a dalších státních i nestátních zařízeních. Více o projektu najdete tady.

 

Děkujeme,

Zdena Z., Jakub V., Katka K., Lucka S. a Madlenka Z.

 

P.S: My už jsme pohlednice napsali a odeslali a krabice zabalili. Napište nám, jakých akcí se letos účastníte vy, rádi se k Vám příští rok připojíme.