Obědy ze školní jídelny

Děkujeme za Váš zájem o odběr obědů ze školní jídelny a především za Vaše pozitivní ohlasy. Paní kuchařky si moc váží toho, že jimi připravené obědy Vám chutnají a za všechny pochvaly děkují.

Ze zkušebního období přípravy a výdeje obědů do krabiček vyplynulo, že pro to, aby bylo možné zachovat velikost vydávaných porcí, a současnou vyšší gramáž masa, je nutné cenu těchto obědů nastavit ve výši ceny oběda č. III, tzn. 41,- Kč pro strávníky 11 – 14 let a 44,- Kč pro strávníky 15 let a více.

Pro období 23. 11. – 27. 11. můžete opět přes Bakaweb do čtvrtka 19. 11. do 8:00 hod. ZÁVAZNĚ objednávat oběd do krabičky za stejných podmínek, jako v předchozích týdnech. Výdej bude probíhat u rampy ŠJ (vchod z ul. Lovosická) v čase od 11:30 do 14:00 hod.

Vaří se jedno jídlo bez polévky do krabiček, které po ukončení mimořádného provozu rodiče uhradí samostatnou platbou (cca 5,- Kč / jídlo). S ohledem na hygienické předpisy a organizační možnosti je jídlo v krabičce tzv. šokově zchlazené k ohřátí na doma.

 

Jana Sobotková, vedoucí ŠJ