GymČesCode 5

Milí studenti,

Připravte se na tu nejkouzelnější akci toho školního roku - GymČesCode 5!  

Jedná se o hru, jejíž základní součástí je luštění šifer. Na každém stanovišti týmy získávají zadání šifry, jejímž vyluštěním získávají informace o poloze dalšího stanoviště.

Sejdeme se v sobotu 27. května v 9:00 na Vyhlídce Prosecké skály na startu již patého ročníku nejoblíbenější českolipské šifrovací soutěže - GymČesCode! Letošní trasa vás provede zase jinými zakoutími Prahy, než ta loňská, a letošní šifry budou opět netradiční, zajímavé a procvičí vaše mozkové závity. Opět bude připravena tzv. školková varianta pro studenty prim a sekund, kteří půjdou na šifrovačku poprvé, nebo se ještě nebudou cítit na těžké šifry. 

I letos bude možnost soutěžit v kategorii RAUP - rodiče, absolventi, učitelé a přátelé školy. V této kategorii mohou soutěžit naši absolventi, učitelé nebo naši studenti dohromady se svými rodiči.

Kdo se může zúčastnit?

Jedná se o týmovou soutěž. Týmy jsou po 2 - 5 lidech. Účastnit se můžou všichni studenti gymnázia, absolventi, rodiče a přátelé školy.

Jak se přihlásit?

Napište nám zprávu na strmiskova.l@ceskolipska.cz, nebo novak.r@ceskolipska.cz. Pak se zapište s celým týmem do sdílené tabulky. Odkaz najdete tady. Na start je pak potřeba přinést přihlášku podepsanou rodiči a startovné 50 Kč za tým. Přihlášku najdete tady.

Je nějaké startovné?

Ano, startovné je 50 Kč za tým a bude použito výhradně k nákupu cen pro vítěze. Vše bude řádně vyúčtováno.

Připomínáme, že se nejedná o akci školy a vaši rodiče stvrzují svým podpisem, že za vás po celou dobu akce přijímají zodpovědnost. 

Lucka a Radek