Adaptační soustředění 1.g

Své zážitky sepsaly za 1.g studentky Karolína Bilobramová a Anna Lišková.

V letošním školním roce jsme se jako „čerství” studenti gymnázia, měli možnost zúčastnit tzv. adaptačního kurzu – aneb perfektní příležitost, jak se navzájem lépe poznat. Náš pobyt probíhal ve dnech 14. – 17. 9.

A tak jsme 14. 9. – pátečního rána vyrazili, rozloučili se se školou, uvítali dobrou náladu a výpravu za dobrodružstvím. A vyjeli jsme směr Vysoké nad Jizerou – lokace, ve které se vše odehrávalo. 

Během našeho kurzu nám byly doprovodem naše skvělé paní profesorky Marcela Prokopová a Kateřina Svobodová. Našimi průvodci, kteří nám byli pomocí během všech aktivit, od intelektuálně po fyzicky náročných, byli Vítek a Ivana. Vtipní a stále dobře naladění. Měli pro nás připravených spoustu úkolů a překvapení. Zkrátka tak, jak to má být. Nechybělo vyrábění si vlastních třídních triček, kdy jsme si vyměňovali názory a lépe se navzájem poznali. Konala se i závěrečná diskotéka a zábava na pokojích se svými spolubydlicími opravdu nechyběla. 

Zájezd bych tedy celkově ohodnotila jako za velmi přínosný a plný pozitvní energie. Navzájem jsme se o sobě spoustu dozvěděli a hlavně jsme se naučili si důvěřovat a táhnout jako třída za jedno lano. Jsem velmi vděčná za svůj třídní kolektiv.