Naše úspěchy

Vědomostní soutěže 2017/2018

Biologická olympiáda

krajské kolo

Jan Táborský (7.A)16. místo v kategorii A

František Novák (5.B)11. místo v kategorii B

 

Dějepisná olympiáda

krajské kolo

Eliška Straková (4.A)15. místo v kategorii ZŠ 

obvodní kolo

Eliška Straková (4.A)1. místo v kategorii ZŠ, postup do krajského kola

 

Fyzikální olympiáda

krajské kolo

Jan Zlatník (5.A)12. místo v kategorii D

Soňa Husáková (5.A)14. místo v kategorii D

Jiří Kruchina (4.B)11. místo v kategorii E

obvodní kolo

Jiří Kruchina (4.B)1. místo v kategorii E na Praze 9, 4. místo v rámci celé Prahy

 

Chemická olympiáda

krajské kolo

Prokop Černý (6.A)3. místo v kategorii C

František Vávra (8.B)18. místo v kategorii A

 

Matematická olympiáda

krajské kolo

Jiří Kruchina (4.B)21. místo v kategorii Z9 + ocenění za kraj, pořadí určeno losem, Jirka získal 22 z 24 možných bodů

obvodní kolo

Vojtěch Jan Jančura (2.B)1. místo v kategorii Z7 + ocenění za obvod

Vít Belant (2.A)3. místo v kategorii Z7 + ocenění za obvod

Jáchym Hanáček (2.B)7.-11. místo v kategorii Z7 + ocenění za obvod

Matěj Formánek (3.A)6.-7. místo v kategorii Z8

Jiří Kruchina (4.B)1. místo v kategorii Z9 + ocenění za obvod, postup do krajského kola

 

Olympiáda z anglického jazyka

krajské kolo

Tomáš Taufer (7.A)14. místo v kategorii B2

 

Olympiáda z německého jazyka

obvodní kolo

Eliška Straková (4.A)2. místo v kategorii II.B

Hai Nam Dinh Nguyen (3.G)3. místo v kategorii III.A

 

Pythagoriáda

Jáchym Hanáček (2.B)1.-3. místo v kategorii 7. ročníků, úspěšný řešitel

Vojtěch Jan Jančura (2.B)4.-5. místo v kategorii 7. ročníků, úspěšný řešitel

 

Zeměpisná olympiáda

krajské kolo

Ondřej Svoboda (4.A)7. místo v kategorii D

Jan Táborský (7.A)9. místo v kategorii D, postup do celostátního kola, kde byl úspěšným řešitelem

obvodní kolo

Ondřej Svoboda (4.A)1. místo v kategorii D, postup do krajského kola

Jan Táborský (7.A)1. místo v kategorii D, postup do krajského kola

  

Zlatý list

Jia Xiang Ji (4.A)4. místo

 

Sportovní soutěže 2017/2018

POPRASK

minifotbal

Chlapci - nižší gymnázium2. místo

 

Pohár starosty Prahy 9

60 m

Anna Nováková (3.A)1. místo

800 m

Stella Chaloupková (3.B)1. místo

Richard Rozkydálek (2.A)1. místo

Skok daleký

Aneta Muzikářová (3.A)1. místo

Kristýna Kepáková (2.B)3. místo

In line

Markéta Fajkusová (3.A)1. místo

Anna Sedláčková (1.A)1. místo

Martin Sedláček (1.A)1. místo

Mikuláš Brzoň (4.B)1. místo

Volejbal

Dívky a chlapci - nižší gymnázium1. místo

Streetball

Dívky - nižší gymnázium3. místo

Florbal

Dívky a chlapci - nižší gymnázium2. místo

 

Pohár Josefa Masopusta

fotbal

Chlapci - vyšší gymnázium5. místo

 

Mikulášská trefa

fotbal

Chlapci - vyšší gymnázium2. místo

 

O pohár VŠFS

fotbal

Chlapci - vyšší gymnázium1. místo

 

O pohár rektora MUP

fotbal

Chlapci - vyšší gymnázium1. místo